O nas

 Jest takie miejsce gdzie promień wschodzącego słońca odbija się od koron drzew lasu mieszanego. Powietrze jest czyste, rześkie, przesycone zapachem żywicy i kwitnących wrzosów.

 

To magiczne miejsce Hotelu VIKING znajdującego się w miejscowości Poniatów koło Piotrkowa Trybunalskiego. Usytuowanie VIKINGA w otoczeniu lasów, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu pędzących samochodów pozwala na całkowity relaks, możliwość przebywania ze swoimi zwierzętami domowymi oraz grę i zabawę na profesjonalnym ceglanym korcie tenisowym.

 

Wyjeżdżając z tego magicznego miejsca po przejechaniu 150 metrów znajdziecie się Państwo na krajowej drodze nr 12 [ trasa Piotrków Trybunalski - Lublin - Kielce  ] i będziecie mieli tylko 2 km do Piotrkowa Trybunalskiego.

 

Hotel VIKING jest solidną firmą [stara nazwa hotelu, nowi właściciele od lipca 2008 roku] oferującą swoim gościom 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami, salę restauracyjną na 90 osób oraz salę konferencyjną na 40 osób [ hotel po remoncie i modernizacji ]. Posiada także drink-bar i nowocześnie wyposażoną kuchnię , w której wyśmienite dania przygotowuje osobiscie  tylko z naturalnych i świeżych produktów - prawdziwy góral z Brennej  Szef Kuchni  Baca Marek Sikora.

 

W Hotelu VIKING znajduje się dwupokojowy apartament z tarasem widokowym, pięknym okrągłym białym łożem o średnicy 230 cm, kabiną prysznicową z hydromasażem, sauną parową oraz sauną suchą. W Hotelu VIKING  można spotkać członków Zespołu TRUBADURZY. Hotel posiada zamykany i oświetlony parking. Jeśli choć raz będziecie gośćmi Hotelu VIKING, powrócicie tu znów napewno.

Oferta

  Jest takie miejsce gdzie promień wschodzącego słońca odbija się od koron drzew lasu mieszanego . Powietrze jest czyste , rześkie , przesycone zapachem żywicy i kwitnących wrzosów . To magiczne miejsce Hotelu VIKING znajdującego się w miejscowości Poniatów koło Piotrkowa Trybunalskiego . Usytuowanie VIKINGA w otoczeniu lasów , z dala od miejskiego zgiełku i hałasu pędzących samochodów pozwala na całkowity relaks,  możliwość przebywania ze swoimi zwierzętami domowymi oraz grę i zabawę na profesjonalnym ceglanym korcie tenisowym .Wyjeżdżając z tego magicznego miejsca po przejechaniu 150 metrów znajdziecie się Państwo na krajowej drodze nr 12 [ trasa Piotrków Trybunalski - Lublin - Kielce  ] i będziecie mieli tylko 2 km do Piotrkowa Trybunalskiego .

Hotel VIKING jest solidną firmą [ stara nazwa hotelu , nowi właściciele od lipca 2008 roku ] oferującą swoim gościom 50 miejsc noclegowych w pokojach z łazienkami ,  salę restauracyjną na 90 osób oraz salę konferencyjną na 40 osób [ hotel po remoncie i modernizacji ] . Posiada także drink-bar i nowocześnie wyposażoną kuchnię ,  w której wyśmienite dania przygotowuje osobiscie  tylko z naturalnych i świeżych produktów - prawdziwy góral z Brennej  Szef Kuchni  Baca Marek Sikora . W Hotelu VIKING znajduje się dwupokojowy apartament z tarasem widokowym , pięknym okrągłym białym łożem o średnicy 230 cm ,  kabiną prysznicową z hydromasażem , sauną parową oraz sauną suchą . W Hotelu VIKING  można spotkać członków Zespołu  TRUBADURZY  .   Hotel posiada zamykany i oświetlony parking . Jeśli choć raz będziecie gośćmi Hotelu VIKING , powrócicie tu znów  napewno  .

Kontakt

Hotel Viking w Poniatowie k/Piotrkowa Tryb.

Przedszkolna 19
97-331 Poniatów k/Piotrkowa Tryb.
tel. 44 610 22 22
kom. 0-518-518-142

Cennik

 • <% offer.nazwa %>

  od <% offer.cena_od %>zł za noc
  <% offer.ilosc_nocy_msg %> <% offer.cena %>zł
  pobieranie...
  • <% price.data_slownie %>
   <% price.cena_dzienna %><% offer.details.waluta %>
  <% offer.akcje[0].msg %>

Niestety w tym terminie wybrane przez Ciebie usługi są zajęte. Wybierz inne daty lub sprawdź inną usługę.

Atrakcje

Zapytaj o nocleg

Twoja przeglądarka internetowa nie jest aktualna

W celu poprawienia szybkości, bezpieczeństwa i wygody użytkowania nasza strona wykonana została za pomocą najnowszych technologii, które nie są obsługiwane przez stare wersje przeglądarek internetowych. Prosimy Cię o aktualizację swojej przeglądarki do jej najnowszej wersji albo zainstalowanie jednej z najpopularniejszych podanych poniżej: